SMARTBAHİS.COM ‘dan ÇİFTE DENEME BONUSU İLE 500TL KAZAN!
BONUSU AL

Canlı Maç izle

1
SİTE PUANI
SİTE BONUSU101 TL BONUS
2
SİTE PUANI
SİTE BONUSU50 TL BONUS
3
SİTE PUANI
SİTE BONUSU100 TL BONUS
4
SİTE PUANI
SİTE BONUSU111 TL BONUS

Futbolun Tadini Justin Tv İle Çikaracaksiniz

 

Futbol maçlarını izlemekten keyif alıyor musunuz? Son derece çekişmeli ve heyecanlı geçen futbol maçlarını izlemek istiyorsanız, kesinlikle ücretli kanalları kullanıyor olmalısınız. Bunun haricinde başka alternatifinizin olmadığını ve mecburen bu kanalları kullanmanız gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz ancak bu düşünce oldukça yanlıştır. Bunun nedeni, artık birçok farklı alternatifinizin olduğudur. Ülkemizde yayınlanan futbol maçları karşılığında oldukça yüksek ücretler alınır. Talep edilen bu ücretler son derece yüksek olabilmektedir ki bu da izleyenleri maç izlemekten soğutmaktadır. Peki siz de ücretli bir şekilde maç izlemekten bıkmadınız mı? Eğer bıktıysanız ve artık maçlara para ödemek istemiyorsanız, kesinlikle bu yazımızı sonuna kadar okumadan bırakmamalısınız. 

 Bedava Yayınlar Hoşunuza Gidecek 

 2001 yılında hayatımıza ücret karşılığı maç yayını yapan kanalların girmesi ve bizlere çok uzun senelerdir ve şekilde hizmet vermesi, insanların en çok canını sıkan konu olmuştur. Bildiğiniz gibi milyonlarca insan futbol maçlarını izlemeden duramazlar. Varsayalım ki 2001 yılından bu yana her futbol maçını sadece 1 milyon izlemiş olsun. Bu rakam her maç için geçerli olsun. Toplamda 16 yıl yapar. Her futbol maçı için en düşük bir rakam belirleyelim ki o da 10 TL olsun. Bir yılda 52 hafta bulunur ve her futbol maçı her 1 haftada yayınlanır diyelim. En az izleyen kişi sayısını 10 TL ile çarpınca bir haftada ödenen ücret ortaya çıkmaktadır. O da 10 milyon TL olmaktadır. Bunu 1 yıl ile hesaplarsak, 520 milyon TL olarak önümüze rakam çıkar. Bu rakam sadece 1 milyon kişinin 1 yıl içerisinde ücretli kanallara ödediği rakamlardır. Bunu yayın yaptıkları 16 sene ile çarparsak ortaya 8.320.000.000 TL çıkar. Gördüğünüz gibi ekonominin zayıflamasına ve bazı kanalların zengin olmasına neden olmuşuz. Peki bu ücretler sizin de gözünüze fazla gelmiyor mu? Eğer ki artık bu kanalları zengin etmek istemiyorsanız ve paranız cebinize kalsın istiyorsanız, kesinlikle ücretsiz olarak maç seyretmelisiniz. Bunun için de bizim hazırlamış olduğumuz sistemi kullanabilirsiniz. Sizin için bir araya getirdiğimiz ücretsiz kanalları kullanabilir ve her istediğiniz maçı bedava olarak seyredebilirsiniz. 

 Justin Tv İle Her Maç Keyifli Geçecek 

Canlı maç yayınları dendiği zaman internet ortamında en çok tanına kanal Justin Tv olmaktadır. Her maç yayınında milyonlarca insan bizim sitemize girmekte ve bu kanalı kullanarak maç izlemektedirler. Bu derece fazla insanın seyretmesi, son derece kaliteli bir kanal olduğunu göstermektedir. Maçların hiçbir zaman donmaması, izleyenleri en çok sevindiren konulardan biridir. Bununla birlikte Full HD ve HD seçeneklerinde yayın yapıyor olması, çok daha net maçlar izlemenizi sağlayacaktır. Eğer siz de bunu istiyorsanız, kesinlikle bizim web sitemizden bu kanalı kullanmalısınız. Artık her istediğiniz cihazı kullanarak daha önce izlemediğiniz kadar harika maçlar seyredebilirsiniz. Bundan sonra siz de bedava olarak maç seyredebileceksiniz.

“Futbolun Tadini Justin Tv İle Çikaracaksiniz” üzerine 5 yorum

Yorum yapın